Znajdziesz nas w Google+

Dla firm

Nie masz pomysłu na prezent dla Klienta? Szukasz oryginalnego gadżetu? Potrzebujesz inspiracji na prezent świąteczny? Możemy pomóc!


Produkty bascat to idealny pomysł na:

• prezenty świąteczne dla Klientów,
• nagrody w konkursach,
• gadżety promocyjne.

Szyjemy wyłącznie limitowane serie, które zachwycają niezwykłą precyzją wykonania i pięknymi zestawieniami kolorystycznymi, zgodnie z logotypem lub kolorami korporacyjnymi. Wierzymy, że wszyscy ludzie są wyjątkowi a nasze produkty idealnie do nich pasują dlatego nasze motto brzmi:

bascat Unigue products for unique people

Tworzymy z pasją:
filcowe etui na laptopy, tablety i smartfony z unikalnymi, designerskimi wzorami. W całości ręcznie zszywane i klejone, a do produkcji wykorzystywane są najlepsze na rynku materiały,

woreczki podróżne na bieliznę - idealne w podróży i każdej sytuacji gdy chcemy uporządkować bieliznę, ale także biżuterię lub inne drobiazgi.


Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci także na inne zlecenia bazujące na filcu czy tkaninach. Dla naszych klientów robiliśmy m.in. filcowe podkładki pod kubek, kapelusze czy maskotki.


Wszystkie produkty bascat są w 100% ręczną praca designerów i specjalistów krawiectwa. Większość naszych kolekcji to pojedyncze sztuki i limitowane serie z małą ilością produktów.

Podejmujemy się jednak także dużych zleceń: dla marki Orange uszyliśmy jednorazowo 1000 etui na smartfony, a dla Microsoft – 200 sztuk.


Każde etui jest projektowane wspólnie z klientem. Proponujemy układ logotypu, dobór kolorów i materiałów, ale przygotowujemy też etui dokładnie z wytycznymi z zamówienia. Możemy dodatkowo wszyć żakardowe wszywki z logo Klienta (czas produkcji wszywki to ok. 3-4 tygodnie).


Ceny produktów bascat są ustalane indywidualnie i zależą od nakładu, wzoru i wykorzystanego materiału. Szczegółową wycenę uzgodnimy wspólnie. Czekam na zapytania (iza@bascat.pl).


Przykładowe realizacje:


bascat realizacjebascat realizacjeReferencje:

bascat referencje


Zapraszam do współpracy!


Iza Korzańska

M: iza@bascat.pl


Sklep internetowy Shoper.pl