Znajdziesz nas w Google+

Etui na zamówienie

Jeśli jesteś zainteresowana/ny pokrowcem, którego nie znalazłeś w naszym sklepie - napisz na iza@bascat.pl. Z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania!


Potrzebujemy od Ciebie tylko informacje o modelu laptopa/tabletu/telefonu. Wspólnie dobierzemy najlepsze zestawienie kolorystyczne, omówimy motyw/logo jaki ma się na nim znaleźć oraz sposób wykończenia. Zaufaj nam - będziesz miał unikalne etui stworzone wyłącznie dla Ciebie :)

Pamiętaj, że takie zamówienie wiąże się z dłuższym czasem realizacji, dobiegającym nawet do jednego miesiąca.


Poniżej przykłady naszych realizacji:


Etui laptopa CRIME SCENEEtui laptopa SZYBOWIECEtui na laptopa KROPKIEtui na laptopa KWIATKIEtui na telefon SERDUCHAetui na telefonEtui na kaptopa ZEBRAetui na telefonetui na laptopaetui na laptopaetui na telefonetui na telefon i laptopaetui na telefonetui na laptopaetui na telefonetui na laptopaetui na laptopa dla CheeseCat.cometui na telefon Bo okularyEtui na tablet Anton Jensen Designetui na laptopa Redmobileetui na telefon bascatetui na telefon dmuchawiecetui na laptopa sowaEtui na laptopa Agi Jensen DesignEtui na telefon kółka kółeczkaEtui na laptopa dla Jung von MattEtui na dokumentyEtui na telefon kółka kółeczkaEtui na tablet U Architektów

Sklep internetowy Shoper.pl