Znajdziesz nas w Google+

Zaprojektuj własny wzór

Jeśli jesteś zainteresowana/ny pokrowcem, którego nie znalazłeś w naszym sklepie - napisz na iza@bascat.pl. Z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania!


Potrzebujemy od Ciebie tylko informacje o modelu laptopa/tabletu/telefonu. Wspólnie dobierzemy najlepsze zestawienie kolorystyczne, omówimy motyw/logo jaki ma się na nim znaleźć oraz sposób wykończenia. Zaufaj nam - będziesz miał unikalne etui stworzone wyłącznie dla Ciebie :)


Pamiętaj, że takie zamówienie wiąże się z dłuższym czasem realizacji, dobiegającym nawet do jednego miesiąca.


Poniżej przykłady naszych realizacji:


Etui laptopa CRIME SCENEEtui laptopa SZYBOWIECEtui na laptopa KROPKIEtui na laptopa KWIATKIEtui na telefon SERDUCHAetui na telefonEtui na kaptopa ZEBRAetui na telefonetui na laptopaetui na laptopaetui na telefonetui na telefon i laptopaetui na telefonetui na laptopaetui na telefonetui na laptopaBASCAT Etui na iphoneetui na laptopa dla CheeseCat.cometui na telefon Bo okularyEtui na tablet Anton Jensen Designetui na laptopa RedmobileEtui na telefon kółka kółeczkaEtui na dokumentyBASCAT Etui na smartfona z łosiemetui na telefon bascatetui na telefon dmuchawiecetui na laptopa sowaBASCAT Etui na telefon MuffinkaBASCAT Etui na smartphone DOC!BASCAT Etui na smartfona kotEtui na laptopa Agi Jensen DesignBASCAT Etui na iphone'a z królikiemEtui na laptopa dla Jung von MattBASCAT Etui na laptop dla Łukasza 20m2BASCAT Etui na tablet BUKABASCAT Etui na smartfona z kotemBASCAT Etui na smartfona dla bococoEtui na tablet U ArchitektówBASCAT Etui na smartfona MuffinkaBASCAT Etui na tablet SMILEEtui na telefon kółka kółeczkaBASCAT Etui na iPady miniBASCAT Etui na smartphone ZoomBASCAT Etui na tablet dla DyndadłoBASCAT Etui na tablet EMILKA

Sklep internetowy Shoper.pl